Vetcan-nové superprémiové krmivo pro psy.

Do ordinací veterinárních lékařů se dostáva nové superprémiové krmino pro psy s názvem Vetcan.Toto krmivo bylo vytvořeno ve spolupráci českých a slovenských veterinářů.K jeho výrobě jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny,které Vašemu pejskovi,ať je to štěně yorkshirského teriéra nebo dospělá německá doga,poskytnou veškeré živiny v tom nejlepším poměru a množství.Krmivo je obohacováno komplexem biologicky aktivních látek,které podporují přirozený metabolismus pejska.Navíc se podílí i na ochraně jeho trávicího traktu před nežádoucím účinkem některých patogenů.Kvalitní krmivo,jakým Vetcan je,nezajišťuje u pejska jenom pocit sytosti,ale působí v mnoha dalších oblastech:

VÝŽIVA:

Krmivo Vetkan je složeno především ze surovin živočišného původu/masové moučky a tuky/,které jsou doplněny dalšímí zdroji živin/rýže,ryby,esenciální aminokyseliny,antarktický kril-zdroj omega 3 a 6mastných kyselin/.Část mikroprvků je pro lepší vstřebání v chelátové formě .Nejsou používána žádná barviva,žádná pšenice ani soja.

ZDRAVÍ:

Složením se krmivo výrazně podílí na uchování zdraví pejska. Přírodní antioxidanty obsažené v krmivu vychytávají v organismu pejska volné radikály.Přidaný čekankový inulín-představuje prebiotikum,které zabraňuje pomnožení patogenů v trávicím traktu a svým společným působením tak podporují zachování zdraví.

IMUNITA:

K podpoře odolnosti organismu je do krmiva přidávána speciální látka Fibosel/zdroj beta-glukanů/,která napomáhá ke zvýšené tvorbě krevních složek odpovědných za tvorbu imunity.Podporuje jak pasívní tak i aktivní imunitní odpověď organismu.

ZAŽÍVÁNÍ:

Jako probiotikum je v tomto krmivu použita kultura Enterococcus faecium.Ta napomáhá ke stabilizaci osídlení střeva těmi správnými mikroorganismy,které svojí přítomností a činností napomáhají udržet střevní trakt v té nejlepší kondici.

POHYB:

Výrobce nezapomněl ani na tuto oblast a krmivo je obohaceno chondroprotektivy.To jsou látky ,které napomáhají správné funkci vazivového aparátu a především kloubů,kloubních chrupavek.

ENERGIE

Vyvážené zastoupení tuků a cukrů,jako zdrojů energie,včetně optimálního poměru omega 3 a 6 polynenasycených mastných kyselin zajistí pejskovi dostatečné pokrytí jeho energetických potřeb.

Jak je z výše uvedeného vidět,výrobce pokryl mnoho oblastí,které může krmivo ovlivňovat.S ohledem na stáří i velikost plemene tak vytvořil 7 produktových řad:

Vetcan Junior-pro štěňata a mladé psy od 1-8měsíců věku,velikost granule 10mm.,balení 3 a 15kg.

Vetcan Adult Small-pro psy malých plemen od 12 měsíců věku,velikost granule 10mm.,balení 3kg.

Vetcan Adult Maintenan-pro psy středních a velkých plemen od 12měsíců stáří,velikost granule 16mm.,balení 15kg.

Vetcan Adult Salmon+Rice-pro psy od 12 měsíců věku s citlivým trávicím aparátem,velikost granule 16mm.,balení 3 a 15kg.

Vetcan Adult Lamb+Rice-pro psy od 12 měsíců věku s citlivým trávicím traktem,velikost granule 16mm.,balení 3 a 15kg.

Vetcan Adult Performance-pro psy ve zvýšené aktivitě nebo zátěži,velikost granule 16mm.,balení 15kg.

Vetcan Senior-superprémiové krmovo pro staré psy a psy s nadváhou,velikost granule 15mm. s otvorem uprostřed,balení 15kg.

Toto kompletní granulované krmivo bude distribuováno výhradně prostřednictvím veterinárních ordinaci a klinik.Nebude tedy v žádném případě jej možno objednat v některém ze supermarketů nebo v e-shopech.I naše ordinace se zapojila do tohoto projektu a tak máte i v Prostějově možnost objednat a zakoupit toto krmení.Doufám,že budete s tímto kompletním superpremiovým krmivem pro psy maximálně spokojeni a Vaši pejsci si jej oblíbí. Již dnes můžete volat,e-mailovat nebo se informovat či zakoupit prostřednictvím faceboku/ www.facebook.com/veterinarprostejov /

 

        Kvalita života Vašeho pejska je velkou měrou dána kvalitou jeho krmení.

 

Author: MVDr. Emil Zbořílek

Napsat komentář